Magazynier / Handlowiec
  • Brójce (pow. łódzki wschodni, gm. Brójce), Posada (pow. łódzki wschodni, gm. Brójce)
łódzkie, Brójce (pow. łódzki wschodni, gm. Brójce), Posada (pow. łódzki wschodni, gm. Brójce), łódzkie, Polska
Betonhub Sp. z o.o
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Szalunkownia.pl

Spółka handlowa Betonhub, działając pod marką Szalunkownia.pl, zajmuje się wynajmem profesjonalnych systemów szalunkowych, a także sprzedażą szalunków systemowych i szalunków traconych oraz akcesoriów niezbędnych do wykonywania prac związanych z szalowaniem i betonowaniem.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się wypożyczalnią, a już niedługo siecią wypożyczalni z ogólnokrajowym potencjałem i wieloma możliwościami rozwoju zawodowego.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ! WSPÓLNIE BUDUJMY MARKĘ SZALUNKOWNIA!

Miejsce pracy: Posada (pow. łódzki wschodni, gm. Brójce)

Opis stanowiska

  • obsługa magazynu
  • wydawanie oraz przyjmowanie sprzętu
  • przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • dbanie o powierzony asortyment oraz miejsce pracy
  • kontrola przyjmowanego sprzętu
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w terenie
  • kompleksowa obsługa klienta
  • utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie wyników pracy
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • chęć do pracy
  • systematyczność i dokładność
  • obowiązkowo praktyczna obsługa komputera
  • dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w telefonicznej oraz e-mailowej obsłudze klienta
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i chęć działania
  • pozytywne i otwarte nastawienie do ludzi (komunikatywność jest dla nas bardzo istotna)
  • mile widziana: znajomość asortymentu budowlanego, płynne poruszanie się po pakiecie Google Workspace

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • atrakcyjny system premiowania bezpośrednio uzależniony od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • wsparcie merytoryczne
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju
  • pakiet benefit multisport
  • wynagrodzenie między 4 600,00 zł - 14 200,00 zł brutto uzależnione od wyników

  • Praca łódzkie
  • Magazynier łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055