Magazynier / Gdańsk - od 5376 zł
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Agencja Pracy i Zatrudnienia KS Service
28. 9. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.
Dla naszego klienta - firmy z wieloletnią obecnością na rynku, która specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach logistycznych, spedycji i magazynowaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Szukasz pracy bez godzin nocnych od zaraz? Aplikuj już dziś!
Oferujemy:
wynagrodzenie w wysokości 32 zł brutto / godzinę,
możliwość zarobienia od 5376 zł brutto miesięcznie ,
pracę w systemie dwuzmianowym (7:00-15:00, 13:00-21:00),
pełne szkole stanowiskowe,
pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy!)
odzież roboczą oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
bezpłatny parking dla pracowników,
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
Obowiązki:
kompletowanie towarów zgodnie ze specyfikacją,
przygotowanie produktów do wysyłki,
obsługa wózka widłowego,
ogólne prace magazynowe na terenie zakładu.
Oczekiwania:
prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT ,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest jednak konieczne – zapewniamy pełne wdrożenie).
Jeżeli szukasz stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze z możliwością rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – prześlij nam swoje CV!

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392