Magazynier - Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
ARTTIME OUTSOURCING Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Jesteśmy agencją pracy ARTTIME. Świadczymy usługi outsourcingowe na terenie Polski. Dostarczamy naszym kontrahentom wykwalifikowanych pracowników, a jakość ich pracy zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
- kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami,
- obsługa wózka widłowego,
- zabezpieczenie przygotowanych zamówień,
- przygotowanie towaru do wysyłki,
- etykietowanie palet.
Wymagania:
- Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia,
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- Uprawnienia na wózki widłowe (do 30 cm),
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Sumienność.
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
- Wynagrodzenie miesięczne: od ok. 3252 do ok. 8000 netto.
- Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o podesłanie swojego CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ArtTime Outsourcing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”
ArtTime Outsourcing Sp. z o.o. nr. rej. KRAZ: 24918

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567