Magazynier
  • Bielany wrocławskie
Magazynier
, Bielany wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy magazynowej?

Mamy dla Ciebie super ofertę pracy, gdzie oprócz wynagrodzenia podstawowego czekają dodatkowe premie do 1000 zł brutto miesięcznie.

Lokalizacja - Bielany Wrocławskie (dojazd autobusem linii 133)

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • posiadania uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00 oraz dwie soboty w miesiącu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie do 5500 zł brutto
  • premie miesięczne
  • kartę sportową oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • udział w eventach i wydarzeniach firmowych
  • bony świąteczne

Zadania

  • przyjmowanie dostaw i zwrotów/reklamacji
  • obsługa wózka widłowego
  • wprowadzanie danych do systemu

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 517
19 479