Magazynier
  • Nowy Targ
Magazynier
Nowy Targ, Nowy Targ, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Farutex Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Nowy Targ

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Kompletowanie zamówień oraz ich przygotowanie do dostawy
  • Kontrola stanów magazynowych i dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Obsługa wózków widłowych (jeśli posiadasz uprawnienia)
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Doświadczenie w pracy w magazynie​ będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Benefity pozapłacowe, takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków.
  • Zniżki pracownicze na oferowane produkty.
  • Nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju
  • dofinansowanie do posiłku

Firma Bidfood Farutex jest dostawcą żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy Bidcorp. Posiada oddziały, filie oraz biura w 21 miastach w kraju i zatrudnia ponad 1,2 tys. pracowników.

  • Praca Nowy Targ
  • Magazynier Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849