Magazynier
  • Łańcut
Magazynier
Łańcut, Łańcut, podkarpackie, Polska
ROS-SWEET Sp. z o.o.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towarów, oraz ich transport wewnątrz magazynu,
  • kompletacja zamówień do odbiorców,
  • ilościowa i jakościowa kontrola przyjmowanych towarów,
  • zaopatrzenie produkcji w surowce oraz materiały eksploatacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole kilkuosobowym,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze magazynowym
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość i sumienność w realizacji zadań
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwość rozwoju własnych kompetencji
  • indywidualne podejście do pracownika
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do karty Multi Sport i szkoleń

  • Praca Łańcut
  • Magazynier Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851