Magazynier
  • Strzegom
Magazynier
Strzegom, Strzegom, Dolnośląskie, Polska
Aryzta
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta :
• Umowa o pracę na pełny etat - bezpośrednio w strukturach firmy
• Darmowy transport z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy i Bolkowa
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dodatek za pracę w niedzielę 130 zł brutto
• Premia miesięczna do 10% wynagrodzenia brutto w zależności od wyników
• Prywatna opieka medyczna
• Karta Edenred na sport i kultura lub Multisport
• Karta lunchowa
• Wsparcie z ZFŚS dwa razy w roku
• Szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne – ponieważ stawiamy na rozwój talentów
• Dofinansowanie do studiów i do nauki języka – aby stale się uczyć!
Zadania:
Praca w magazynie, rozładunek, załadunek
Obsługa wózka widłowego
Prace fizyczne
Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowego UDT
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- sumienność
- dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym

  • Praca Strzegom
  • Magazynier Strzegom
  • Strzegom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584