Magazynier
  • Kostrzyn, ul. Krajowa 19
Magazynier
wielkopolskie, Kostrzyn, ul. Krajowa 19, wielkopolskie, Polska
MAROL
11. 9. 2024

MAROL to firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki.

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek pojazdów,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,
  • Rozkładanie przyjętego towaru,
  • Kompletowanie i składanie zamówień od klientów,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. "B",
  • Dyspozycyjności,
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Atrakcyjne warunki pracowniczego ubezpieczenia grupowego, opiekę medyczną oraz pakiety sportowe,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz doświadczonej kadry managerów.

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584