MAGAZYNIER
  • Słomniki
MAGAZYNIER
Słomniki, Słomniki, małopolskie, Polska
Almus Sp. z o.o.
30. 3. 2024

ALMUS – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające od 1997 roku w branży produkcji papierów higienicznych w związku z instalacją nowej linii produkcyjnej rozpoczyna rekrutację do zakładu produkcyjnego w Słomnikach na stanowisko:

MAGAZYNIER

Obowiązki

- załadunek / rozładunek dostaw
- obsługa wózka widłowego
-przyjmowanie, wydawanie oraz kompletowanie towaru zgodnie z przyjętymi procedurami
- dbałość o powierzony towar, sprzęt oraz narzędzia pracy
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie
- współpraca z innymi działami

Wymagania

- uprawnienia na wózek widłowy (UDT)
- dyspozycyjność, punktualność
- chęć i motywacja do pracy
- przestrzeganie przepisów BHP
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej nowoczesne technologie
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- dodatkowe ubezpieczenie w PZU, świadczeń medycznych i okolicznościowych
- praca w systemie 3 zmianowym

CV należy przysyłać na adres lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Słomniki
  • Magazynier Słomniki
  • Słomniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075