Magazynier
  • Rusocice
Magazynier
małopolskie, Rusocice, małopolskie, Polska
FHU ŁUKASIK
28. 9. 2024

Jesteśmy firmą Lewiatan od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach Lewiatan zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju firmy i stałe polepszanie jakości świadczonych usług, tym samym szukamy osób do pracy na magazynie, którzy zostaną nowymi członkami naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i wydanie towaru
  • Organizacja towarów w magazynie
  • Przygotowanie przestrzeni dla dostaw
  • Dbanie o czystość magazynu i odśnieżanie parkingu

Nasze oczekiwania:

  • Szukasz stabilnej pracy
  • Jesteś osobą kontaktową
  • Cechuje Cię sumienność i odpowiedzialność
  • Interesuje Cię rozwój w sektorze handlowym

Co oferujemy:

  • Pewną pracę na umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy (pełny etat lub inne formy)
  • Program szkoleniowy i wsparcie przy wdrożeniu
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Pomoc materialną w sytuacjach kryzysowych
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego z opcją dla rodziny

  • Praca małopolskie
  • Magazynier małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392