Magazynier
  • Katowice
Magazynier
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
3. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy oraz ilościowy),
  • Weryfikacja oraz wprowadzanie dostaw do systemu informatycznego ERP,
  • Przechowywanie składowanego materiału oraz sprawdzanie jego kompletności,
  • Przyjmowanie reklamacji z produkcji oraz ich realizacja,
  • Obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych,
  • Przygotowywanie materiałów oraz wyrobów gotowych do wysyłki oraz załadunek.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na magazynie – min. 2 lata,
  • Uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę (UDT),
  • Komunikatywność,
  • Sumienność i dokładność,
  • Asertywność,
  • Sprawność fizyczna,
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
  • Znajomość produktów automatyki przemysłowej.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie na umowę o pracę (I umowa – okres próbny 3 miesiące),
  • Wynagrodzenie: 4 800zł – 5 500zł brutto,
  • Dobre warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie całego działu.

  • Praca Katowice
  • Magazynier Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714