Magazynier
  • Miękinia
Magazynier
Miękinia, Miękinia, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Entire M sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Błonie (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i składowanie towarów,
  • sortowanie i rozpakowywanie dostaw,
  • zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki,
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem,
  • organizacja i utrzymanie porządku w magazynie,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnego obiegu towarów,
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP i higieny pracy w magazynie.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów magazynowych,
  • umiejętność obsługi sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe,
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane
  • znajomość branży survivalowej, militarnej.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat,
  • bogaty pakiet socjalny, zawierający między innymi: ubezpieczenie grupowe; prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz niestandardowe imprezy integracyjne,
  • przyjazna i nieformalna atmosfera w profesjonalnym zespole,
  • szkolenia branżowe i możliwość rozwoju zawodowego,
  • nauka j. angielskiego, j. niemieckiego lub j. chińskiego online,
  • zniżki pracownicze na zakup produkowanego sprzętu.

Entire M Sp. z o.o. to polska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem. Jesteśmy lokalnym liderem w produkcji oraz dystrybucji sprzętu i odzieży militarnej, survivalowej oraz outdoorowej (m.in. Helikon-Tex). Motto jednej z naszych marek: #JourneyToPerfection wyraża nasze dążenie do doskonałości. Jeżeli w swojej pracy chcesz się kierować szacunkiem, partnerstwem i zależy Ci na ciągłym rozwoju - koniecznie aplikuj i dołącz do naszego ponad 300-osobowego teamu pasjonatów.

  • Praca Miękinia
  • Magazynier Miękinia
  • Miękinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087