Magazynier
  • Katowice
Magazynier
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
11. 4. 2024

Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej należąca do Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Obowiązki

  • •załadunek i rozładunek produktów, surowców, opakowań;
  • •utrzymywanie magazynu w należytym porządku;
  • •prace magazynowe;
  • •weryfikacja dokumentów dostaw pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej;
  • •współpraca z działami : produkcji, zakupów, logistyki;

Wymagania

  • •uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • •dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym);
  • •wysoka motywacja do pracy;

Oferujemy

  • •Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • •Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą”, premie świąteczne etc.);
  • •Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System;
  • •Imprezy integracyjne;
  • •Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • •Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz;

  • Praca Katowice
  • Magazynier Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179