Magazynier
  • Piątek
Magazynier
Piątek, Piątek, łódzkie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zmiana nocna

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu;
  • Wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów;
  • Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych;
  • Praca w systemie 1 - zmianowym 22:00-6:00.

Wymagania:

  • Chęci do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności manualne;
  • Wykonywanie prac zgodnie z zasadami BHP.

Co możesz zyskać pracując u nas:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA Logistics,
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!

  • Praca Piątek
  • Magazynier Piątek
  • Piątek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392