Magazynier
  • Stanowice
Magazynier
dolnośląskie, Stanowice, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Poszukujesz pracy z dobrą atmosferą i posiadasz uprawnienia UDT?

Świetnie się składa, dołącz do naszego zespołu!

Praca na stanowisku Operatora wózka widłowego czeka właśnie na Ciebie!

Ola tel. 667 800 892

Oczekujemy

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenieuzależnione od Twojego doświadczenia
  • godzinynocnepłatne 100%
  • premie itrzynastki
  • pracę od poniedziałku do piątku ->wolne weekendy
  • szkolenia doskonalące
  • pakiet benefitów(opieka medyczna i karta sportowa)

Zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów na placu magazynowym
  • dostarczanie materiałów i komponentów na produkcję
  • praca przy komputerze (dokumenty wysyłkowe, generowanie raportów wysyłkowych z systemu)

  • Praca dolnośląskie
  • Magazynier dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864