Magazynier
  • Wysogotowo
Magazynier
, Wysogotowo, Greater Poland Voivodeship, Polska
Smart Design Expo Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień wg listy załadunkowej, prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • konserwacja mebli oraz dbałość o ich wygląd estetyczny,
  • rozliczanie produktów zwracanych do magazynu,
  • segregacja i odzysk towaru,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • demontaż elementów wracających z targów,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na magazynie.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B lub/ i uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • piękne biuro z ogrodem pod Poznaniem,
  • zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem, z którymi będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą i wspierać wzajemnie w szukaniu nowoczesnych rozwiązań,
  • budżet na szkolenia dla zespołu,
  • karta Multisport.

Jeśli chcesz dołączyć do naprawdę wyjątkowego zespołu

Lubisz podejmować ciekawe wyzwania dzięki, którym poszerzysz wachlarz swoich umiejętności i nie przepadasz za rutyną w pracy,

Zapraszamy

Zanim przeczytasz ofertę pracy i dasz nam szansę lepiej Ciebie poznać pozwól, że opowiemy Ci o nas małe co nieco.

Jesteśmy Smart Design Expo - projektujemy i wykonujemy wnętrza prywatne, komercyjne oraz stoiska targowe dla klientów przede wszystkim z sektora B2B.

Mamy na pokładzie zespół architektów, inżynierów oraz własną produkcję – doświadczonych stolarzy i profesjonalny sprzęt (maszyny CNC).

Przez 18 lat zrealizowaliśmy projekty dla wielu znanych polskich i światowych marek.

Przemawia za nami:

• prestiżowe nagrody w kategorii design stoisk targowych, w międzynarodowych pozycjach takich jak: TradeFair Design Annual czy Exhibitor

• zgrany i kreatywny zespół

• umiejętność rozwiązywania codziennych wyzwań

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087