Magazynier - dwie zmiany (Batowice)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Pracować na dziale przyjęcia towaru
  • Przyjmować dostawy z firm zewnętrznych
  • Rozładowywać i załadowywać materiały na naczepy
  • Zaopatrzać produkcję w matery i surowce
  • Obsługiwać wózek paletowy
  • Przeprowadzać inwentaryzację
  • Wykonywać prace porządkowe

Czego oczekujemy?
  • Uprawnienia UDT - mile widziane
  • Braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz na 2 zmiany
  • Staranności, odpowiedzialności i samodzielności

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 4300 zł brutto/miesiąc
  • Premie uznaniowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22)
  • Parking przy firmie
  • Dojazd komunikacją miejską - przystanek Powstańców Magazyny

  • Praca Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584