Magazynier |Dwie zmiany | Od zaraz
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z branży gastronomicznej poszukujemy osób na stanowisko Magazyniera

Miejsce pracy: Pruszków

Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień
  • Praca ze skanerem
  • Załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4000-4500 netto (na rękę)
  • Praca od poniedziałku do piątku w trybie II zmianowym ( 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe na koszt pracodawcy

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod numerem
508 000 777 lub 661 287 700

  • Praca Pruszków
  • magazynier pruszkow
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941