Magazynier ds. prowadzenia magazynu przeciwpowodziowego w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
  • Borki (pow. słupecki, gm. Słupca), k. Słupcy
wielkopolskie, Borki (pow. słupecki, gm. Słupca), k. Słupcy, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Urząd Wojewodzki w Poznaniu
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

poszukuje kandydatów-kandydatek

na stanowisko:
Opis stanowiska

Liczba stanowisk: 1

Wymiar etatu
: 0,75

Miejsce wykonywania pracy:

Wojewódzki Magazyn Przeciwpowodziowy,

Borki 14 (k. Słupcy), 62-400 Borki

ADRES URZĘDU:

Al. Niepodległości 16/18

61-713 Poznań

OSOBA NA TYM STANOWISKU:

  • prowadzi ewidencję materiałową w magazynach przeciwpowodziowych pracodawcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi Urzędu oraz przyjmuje odpowiedzialność materialną za powierzone mienie,
  • planuje, organizuje oraz sprawuje kontrolę jakościową i ilościową stanu zapasów i sprzętu znajdującego się w magazynach
  • prowadzi bieżące zarządzanie mieniem i powierzchnią magazynową w tym oznakowanie regałów, oraz miejsc paletowych,
  • przyjmuje materiały i sprzęt do magazynu oraz dokonuje odbioru jakościowego i ilościowego przyjmowanego mienia,
  • wydaje osobom uprawnionym składniki majątkowe znajdujące się w magazynie,
  • systematycznie prowadzi dokumentację i ewidencję przychodów i rozchodów składników majątkowych znajdujących się w magazynie, w tym dokonuje bieżącej aktualizacji danych w udostępnionym przez pracodawcę programie informatycznym,
  • dokonuje oceny zabezpieczenia mienia znajdującego się w magazynie,
  • prowadzi bieżący monitoring stanów magazynowych,
  • zapewnia okresową konserwację sprzętu i wyposażenia magazynowego,
  • dokonuje załadunku i rozładunku materiałów i towarów przy użyciu wózka widłowego, paleciaków lub ręcznie,
  • bierze udział w inwentaryzacji mienia znajdującego się w magazynie.

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • wykształcenie: średnie
  • uprawnienia na wózki widłowe lub zgoda na odbycie kursu operatora wózka widłowego na koszt
  • pracodawcy
  • uprawnienia energetyczne do 1kV lub zgoda na uzyskanie uprawnień do obsługi agregatów prądotwórczych
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • niepełnienie służby zawodowej, niepracowanie w organach bezpieczeństwa ani niebycie ich współpracownikiem w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r., w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • doświadczenie zawodowe w obszarze gospodarki magazynowej

PRACOWNIKOM OFERUJEMY

  • dodatek stażowy (do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy)
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
  • nagrody wypłacane z funduszu nagród uzależnione od osiąganych wyników pracy
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników
  • możliwość otrzymania dofinansowania do różnych form aktywności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej (w tym kart sportowych)
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego

WARUNKI PRACY

  • realizacja czynności służbowych polegających na prowadzeniu gospodarki magazynowej,
  • typowe prace związane z utrzymaniem obiektu magazynowego wraz z terenem przyległym,
  • obsługa sprzętu techniki biurowej (komputer, drukarka, telefon, ksero),
  • obsługa sprzętu magazynowego i specjalistycznego (wózki widłowe, paleciaki, agregaty prądotwórcze, pompy wodne, itp.),
  • praca samodzielna z możliwością działania pod presją czasu,
  • stanowisko pracy wyposażone w elementy magazynowe dostosowane do wymagań określonych dla takich stanowisk oraz wynikających z przepisów BHP,
  • realizacja zadań także poza siedzibą magazynu (w tym wyjazdy służbowe ze względu na konieczność utrzymywania kontaktów z WUW),
  • stres związany z mogącymi wystąpić sytuacjami kryzysowymi,
  • stanowisko pracy znajduje się w kontenerze biurowo-socjalnym na terenie kompleksu magazynowego,
  • pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadanie niezbędnych uprawnień lub pisemna zgoda na ich uzyskanie zgodnie ze wskazanymi wymaganiami,
  • oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o prywatności zamieszczoną na stronie Urzędu,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.

Oferujemy

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532