Magazynier - Dobrzęcin/ k Zielonej Góry
  • Czerwieńsk
Czerwieńsk, Czerwieńsk, Lubuskie, Polska
Ferma Materna
12. 10. 2024

Nowoczesna Ferma Drobiu zajmująca się produkcją kur niosek na jaja kurze w systemie wolierowym poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Dobrzęcin k/ Zielonej Góry
Zakres obowiązków: - rozładunki i załadunki towarów, - sporządzanie pełnej dokumentacji magazynowej, - przyjmowanie towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami, - bieżące monitorowanie stanów magazynowych zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym, - pełna kontrola i odpowiedzialność za powierzone stany magazynowe, - nadzór nad opakowaniami zwrotnymi.
Wymagania: - obsługa programu magazynowego, - uprawnienia na wózek widłowy, elektryczny - wykształcenie średnie, - doświadczenie na oferowanym stanowisku - umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - pracę na pełen etat - umowa o pracę - możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, - szczegółowy proces wdrożenia, - benefity: dodatkowe ubezpieczenie, prywatny pakiet opieki medycznej

  • Praca Czerwieńsk
  • Magazynier Czerwieńsk
  • Czerwieńsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251