Magazynier do działu logistyki
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • obsługa wózków widłowych oraz ładowarek jednonaczyniowych do 20 ton,
  • prace związane z przygotowaniem rur do załadunku,
  • odbiór rur z produkcji i składowanie ich na placu,
  • dowóz komponentów na produkcję dla poszczególnych działów,
  • rozładunki i wyładunki wyrobów gotowych oraz towaru,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi - warunek konieczny,
  • uprawnienia (klasa III) na ładowarki jednonaczyniowe do 20 ton - warunek konieczny,
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • mile widziane: doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych i czytników kodów kreskowych.

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie rozpoczynające się od 5500 zł/brutto,
  • umowa o pracę bezpośrednio u klienta,
  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego - opartą na wskaźnikach grupowych oraz indywidualnych,
  • szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników,
  • dodatkowy płatny dzień wolny,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Brzmi jak praca dla Ciebie? Aplikuj! :)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gdańsk
  • Logistyk Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914