Magazynier
  • Niepruszewo, ul. Jodłowa 2
Magazynier
wielkopolskie, Niepruszewo, ul. Jodłowa 2, wielkopolskie, Polska
GUILLIN POLSKA Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Firma z kapitałem zagranicznym, z siedzibą w Oleśnicy, lider w dziedzinie ekologicznych rozwiązań w zakresie opakowań do przemysłu spożywczego poszukuje osoby do pracy na powyższym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie folii/papieru pod produkcję – obsługa chwytaka.
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych skanerem na stan magazynowy
  • Rozładunki i załadunki aut zgodnie z procedurami.
  • Sprawdzenie zgodności otrzymywanego i wysyłanego towaru z odpowiednim dokumentem
  • Szykowanie towarów do wysyłek na podstawie picking listów.
  • Rozwożenie surowców, komponentów i wyrobów na właściwe magazyny
  • Oklejanie surowców i komponentów etykietami oraz sporządzenie protokołu przyjęcia zgodnie z procedurami
  • Dostarczanie wyrobów do przepakowania zgodnie z planem
  • Dostarczenie surowców i komponentów na bufor produkcyjny
  • Rozwiezienie z buforu zwrotu na magazyn surowca i komponentów
  • Weryfikacja surowców/wyrobu certyfikowanego/niecertyfikowanego (FSC)
  • Raportowanie do Lidera wszelkich niezgodności

Wymagania:

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialności
  • Uprawnienia UDT II kat. do obsługi wózków widłowych i praktycznej umiejętności obsługi wózka widłowego
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Kartę Multisport
  • Karty przedpłacone na Święta
  • Dofinansowanie do napojów i posiłków
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego PZU
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń grupowych
  • Benefity dla dzieci
  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Pikniki rodzinne

Benefity:

  • Świąteczne bonusy
  • Płatny program poleceń
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Dofinansowanie posiłków
  • ZFŚS
  • Szkolenia dla pracowników/ udział w konferencjach
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914