Magazynier
  • Wyry
Magazynier
Wyry, Wyry, Silesian Voivodeship, Polska
HR WORK FORCE
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)

- załadunek/rozładunek towaru

- obsługa wózka paletowego

- czynności magazynowe

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność do pracy w porze popołudniowej

- sprawność fizyczna

- motywacja i chęci do pracy

- mile widziana umiejętność obsługi skanera i wózka paletowego

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z mozliwością przejścia pod bezpośrednie struktury Klienta

- Zlecenie od poniedziałku do piątku od 14:30/15:30 po 4-5h (w poniedziałki 6-7h)

- Stawkę godzinową 28,5 zł brutto/h + dodatek stażowy

- Premię za frekwencję w okresie świątecznym (do 1460 zł brutto)

- Premię do 450 zł brutto miesięcznie

- Posiłki regeneracyjne w okresie zimowym

- Komplet odzieży BHP

  • Praca Wyry
  • Magazynier Wyry
  • Wyry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836