Magazynier
  • Gdańsk
Magazynier
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera stolarni. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie magazynem, kontrolę nad stanem zapasów materiałów stolarskich oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania procesu logistycznego.

Opis stanowiska
  • przyjmowanie dostaw materiałów stolarskich i ich rozładunek
  • umieszczanie materiałów materiałów w magazynie zgodnie z ustalonym systemem przechowywania
  • przyjmowanie gotowych mebli oraz odpowiednie rozmieszczenie ich w magazynie
  • prowadzenie ewidencji przyjęć i wydań mebli i dodatkowych zleceń
  • kompletowanie zamówień dla produkcjiUu

Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub w pracy w magazynie
  • znajomość podstawowych zasad zarządzania magazynem oraz umiejętność obsługi sprzętu magazynowego
  • dokładność i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji magazynowej

Mile widziane:

  • uprawnienia obsługi wózków widłowych i elektrycznych
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i maszyn stolarskich, co może być pomocne przy niektórych zadaniach logistycznych

Oferujemy
  • umowę o pracę lub B2B
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med za 1zł
  • dofinansowanie do karty Multisport w wysokości 80% - 30 zł za kartę
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) w wysokości 250 zł/mc
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto dla osób spoza Gdańska lub zakwaterowanie w hostelu pracowniczym przez 3 miesiące za darmo.
  • bezpłatny transport z Elbląga (ok 35 min.)
  • dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny, rozliczane 50% lub 100% więcej do podstawy.

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293