Magazynier
  • Tychy
Magazynier
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
Aluform Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU MAGAZYNIERA:

  • Załadunkiem i rozładunkiem samochodów z wyrobami gotowymi
  • Sprawdzaniem wagi brutto ekspediowanych wyrobów
  • Załadunkiem złomu aluminiowego na samochody
  • Ważeniem i etykietowaniem materiałów gotowych

WYMAGANIA:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia zawodowego
  • Posiadania uprawnień na suwnice IIS – obsługa urządzeń transportu bliskiego
  • Umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Doświadczenia zawodowego w pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • Samodzielności, zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane

OFERUJEMY:

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego

  • Bezpłatny dowóz pracowniczy na trasie Kęty - Oświęcim - Tychy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych - m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna i wakacyjna

  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Praca Tychy
  • Magazynier Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075