Magazynier
  • Niepruszewo
Magazynier
wielkopolskie, Niepruszewo, wielkopolskie, Polska
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie folii/papieru pod produkcję – obsługa chwytaka.
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych skanerem na stan magazynowy
  • Rozładunki i załadunki aut zgodnie z procedurami.
  • Sprawdzenie zgodności otrzymywanego i wysyłanego towaru z odpowiednim dokumentem
  • Szykowanie towarów do wysyłek na podstawie picking listów.
  • Rozwożenie surowców, komponentów i wyrobów na właściwe magazyny
  • Oklejanie surowców i komponentów etykietami oraz sporządzenie protokołu przyjęcia zgodnie z procedurami
  • Dostarczanie wyrobów do przepakowania zgodnie z planem
  • Dostarczenie surowców i komponentów na bufor produkcyjny
  • Rozwiezienie z buforu zwrotu na magazyn surowca i komponentów
  • Weryfikacja surowców/wyrobu certyfikowanego/niecertyfikowanego (FSC)
  • Raportowanie do Lidera wszelkich niezgodności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialność
  • Uprawnienia UDT II kat. do obsługi wózków widłowych i praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Wsparcie w procesie adaptacji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Karty przedpłacone na święta
  • Dofinansowanie do napojów i posiłków
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego PZU
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń grupowych
  • Benefity dla dzieci
  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Pikniki rodzinne
  • Kartę Multisport

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914