Magazynier
  • Plonsk
Magazynier
Płońsk, Plonsk, Masovian Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Płońsk

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru),
  • Właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki,
  • Przyjęcia towarów,
  • Rozliczanie dokumentów przyjęcia, zwrotu towarów i opakowań,

Nasze wymagania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe,  mile widziane na widłowe (UDT),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Wynagrodzenie: podstawa + premia,

-         Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

o Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;

o Paczki i bony na Święta;

o Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

o Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

o Ubezpieczenie grupowe;

o Prywatna opieka medyczna Medicover,

o Karty sportowe;

o Imprezy świąteczne;

o Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

• Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

• Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych.

  • Praca Płońsk
  • Magazynier płoński
  • Magazynier Płońsk
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584