Magazynier
  • Bielany Wrocławskie
Magazynier
, Bielany Wrocławskie, Lower Silesian Voivodeship, Polska
VIDIS SA
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień - kompletowanie, pakowanie, załadunek
  • Przyjmowanie dostaw, kontrola ilościowa przyjmowanych towarów, układanie towaru w magazynie
  • Utrzymywanie porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • Dokładność, sumienność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i partnerskie relacje
  • pakiet niezbędnych szkoleń adaptacyjnych, fundusz szkoleniowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • świadczenia socjalne, pożyczki firmowe na atrakcyjnych warunkach
  • apartament w Karpaczu do dyspozycji pracowników
  • udział w firmowych imprezach integracyjnych oraz piknikach rodzinnych, dofinansowanie do startów firmowych w imprezach sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią kandydatką lub kandydatem, prześlij do Nas swoją ofertę!

VIDIS SA

Nasza firma jest na polskim rynku dystrybutorem urządzeń audiowizualnych wielu znanych światowych marek. Produkty z naszej oferty sprzedajemy poprzez sieć dealerów, z którymi budujemy partnerskie relacje handlowe. Partnerstwo jest też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole, dzięki czemu lubimy zarówno naszą pracę jak i wspólną zabawę. Od października 2010 roku jesteśmy spółką giełdową notowaną na rynku NewConnect.

Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek nowych technologii, DOŁĄCZ do NAS.

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Magazynier.Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez VIDIS S.A., prosimy o dopisanie w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VIDIS S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie”. Część informacyjna Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma VIDIS S.A., ul. Logistyczna 4, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, 2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: biuro@vidis.pl, 3) Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego firmy VIDIS S.A. – podstawą prawną przetwarzania danych w tym przypadku są art. 6 ust. 1 lit. c) RODO - przepisy Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - prawnie uzasadniony interes firmy VIDIS S.A., jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu zatrudnienia pracowników . Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. 4) VIDIS S.A. będzie przechowywać Pani/Pana dane w celach rekrutacyjnych do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, VIDIS S.A. będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody lub do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym wyraził/a Pani/Pan zgodę na takie przetwarzanie, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze. 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne 8) Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

103 077
18 849