Magazynier
  • Mielec
Magazynier
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Autopart SA
6. 6. 2024

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.
Twoje zadania:
• bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych
• odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji
• realizacja zleceń produkcyjnych
• rozładunek i załadunek towaru
• obsługa wózka widłowego
• przyjmowanie towaru
• dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
• prowadzenie dokumentacji magazynowej w formie papierowej i elektronicznej
Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie
• gotowość do pracy zmianowej
• uprawnienia UDT zezwalające na obsługę wózków widłowych
• uczciwość, dokładność, terminowość
• umiejętność pracy w zespole
• chęć nauki, rozwoju i stabilizacji zawodowej
Oferujemy:
• pracę w polskiej, stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
• atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie podstawowe, premia frekwencyjna, premie uznaniowe za zaangażowanie w projekty (także dla pracowników produkcyjnych)
• pakiet świadczeń z funduszu socjalnego - dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia świąteczne 2x w roku, organizacja imprez, prezenty na koniec roku
• karnety na basen i siłownię
• opieka medyczna LUXMED
• codzienne dofinansowanie do posiłków w ramach programu Smartlunch
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• szkolenia i kursy specjalistyczne (w tym językowe)
• dofinansowanie nauki oraz możliwość korzystania z biblioteki firmowej
• wsparcie sportowych pasji
• niezbędne narzędzia pracy wymagane na stanowisku

  • Praca Mielec
  • Magazynier Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696