Magazynier
  • Wrocław
Magazynier
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

To ogłoszenie jest dla tych, którzy szukają dobrej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, darmowym transportem, darmowymi posiłkami i 3 dniami wolnymi w tygodniu. Dołącz do Nas i pracuj w magazynie CEVA LOGISTICS z odzieżą i dodatkami znanych marek! Zarobki nawet 6125 zł brutto/mies.

Miejsce pracy: Magnice k. Wrocławia.

Dojazd z miejscowości: Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Wałbrzych, Świebodzice, Świdnica

Oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej;
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków;
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem.

BRZMI CIEKAWIE? Zaaplikuj -Oddzwonimy do Ciebie.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4900 zł brutto/mies. + premie do 25% (nawet 1225 zł brutto/mies.) oraz dodatek za godziny nocne
  • pracę w pełnym wymiarze, wolne weekendy, 4 dni w tygodniu, zyskujesz 3 dni wolne;
  • dostępne grafiki: niedziela-środa, środa-sobota, poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
  • zmiany rotują co tydzień;
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatne urlopy);
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!;
  • realną możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego;
  • pyszne darmowe obiady;
  • konkursy dla pracowników
  • zniżki dla pracowników do wykorzystania w sklepie online na zakupy modowe znanych światowych marek
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym

Zadania

  • przyjmowanie towaru na magazyn;
  • odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie towarów na półki magazynu;
  • pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień;
  • praca przy użyciu skanera ręcznego;
  • udział w inwentaryzacjach.

  • Praca Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228