Magazynier
  • Międzychód
Magazynier
Międzychód, Międzychód, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Chciałbyś pracować jako magazynier?

Marzy Ci się praca na 2 zmiany?

Chcesz mieć wolne weekendy i pragniesz się rozwijać?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - zaaplikuj i zmienimy Twoją przyszłość!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • umiejętności pracy w zespole
  • sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracęzawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wolne weekendy
  • darmowy transport z Kwilcza, Międzychodu, Łowynia, Bobowicka, Świechocina i ze Skwierzyny

Zadania

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z i do magazynu
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na terenie magazynu i przy załadunku aut
  • zapewnienie porządku w magazynie
  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

  • Praca Międzychód
  • Magazynier Międzychód
  • Międzychód - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567