Magazynier
  • Płochocin
Magazynier
mazowieckie, Płochocin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Oferujemy pracę na stanowisku magazynier u wiodącego importera i dystrybutora owoców i warzyw.

Lokalizacja: Płochocin (pow. warszawski zachodni).

Na tym stanowisku możesz liczyć na stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie miesięczne ok. 7000 zł brutto.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub chęci ich wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy na noce oraz w weekendy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (ubezpieczenie, opłacane składki ZUS, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie),
  • pracę w systemie 3-zmianowym w godzinach 6-14, 14-22, 16-24
  • wynagrodzenie zasadnicze 4600 zł brutto
  • dodatek za pracę w nocy ok. 400 zł brutto
  • premię miesięczną po okresie próbnym - 450 zł brutto,
  • wypłacane nadgodziny za pracę w weekendy ok. 1600 zł brutto
  • pracę w dni robocze (poniedziałek-piątek) oraz weekendy
  • profesjonalne wdrożenie

Zadania

  • ręczne prace transportowe,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru),
  • sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,
  • dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192