Magazynier
  • Pyrzowice
Magazynier
śląskie, Pyrzowice, śląskie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Job Impulse Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Magazynier

Lokalizacja
Pyrzowice
Pracodawca
Dodano
11.06.2024
Numer referencyjny
BA/2024/06/11/AM

Zadania:

  • Odprawa bezpieczeństwa towaru
  • Transport z bramy lotniska do magazynów w porcie
  • Kompletacja wg. zamówienia ze sklepów
  • Transport z magazynów w porcie do sklepów i restauracji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Również dla osób, bez ważnych UDT, ale z prawem jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • Stawka podstawowa od 28,50 zł brutto + premię

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Szkolenie wdrażające

  • Płatne nadgodziny

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników (poleć znajomego do pracy i zgarnij 250 zł brutto).

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Poleca nas 99% pracowników!

Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Firma na rynku Polskim istnieje już prawie 80 lat. Jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w portach lotniczych.

Szukamy osób zainteresowanych stanowiskiem magazyniera.

  • Praca śląskie
  • Magazynier śląskie
  • Magazynier Miasteczko Śląskie
  • Magazynier Stronie Śląskie
  • Magazynier Oborniki Śląskie
  • Magazynier Ząbkowice Śląskie
  • Magazynier Piekary Śląskie
  • Magazynier Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851