Magazynier
  • Lubin
magazynier
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie i chciałbyś pracować na 1 zmianę w Lubinie? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu.

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjność do pracy na 1 zmianę
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę na 1 zmianę w godzinach 8-16, 9-17 oraz 10-18
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (składki ZUS + płatne urlopy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 5000 zł brutto
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach

Zadania

  • zbierania, pakowanie i układanie towarów na magazynie
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska

  • Praca Lubin
  • Magazynier Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392