Magazynier - branża motoryzacyjna
  • Opole, (Centrala)
opolskie, Opole, (Centrala), opolskie, Polska
OPOLTRANS Spółka z o.o.
12. 4. 2024

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej.
  • Szkolenie i wdrożenie

  • Praca opolskie
  • Magazynier opolskie
  • Magazynier Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228