Magazynier
  • Kwidzyn
Magazynier
Kwidzyn, Kwidzyn, pomorskie, Polska
POLSTARTER
31. 5. 2024

Polstarter to stabilna firma z wieloletnią tradycją zajmująca się regeneracją rozruszników i alternatorów. Lata doświadczeń zaowocowały opinią, że jesteśmy jedną z największych, a jednocześnie najlepszą firmą w tej branży w Europie. Dzięki temu możemy pracować na skalę przemysłową w regeneracji oraz dystrybucji nowych rozruszników i alternatorów.W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko MAGAZYNIER.

Magazynier

Obowiązki

  • kompletowanie zamówień do wysyłki (części samochodowe), pakowanie
  • rozładunek dostaw
  • rozkładanie towaru w magazynie
  • obsługa komputera - programu magazynowego, znajomość programu office
  • transport towaru

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • rzetelne podejścia do powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność, punktualność

Oferujemy

  • pracę w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku

  • Praca Kwidzyn
  • Magazynier Kwidzyn
  • Kwidzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055