Magazynier bez uprawnień UDT
  • Poznań
magazynier bez uprawnień UDT
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy pracowników magazynowych bez uprawnień UDT!

Szukasz firmy, w której będziesz mógł się rozwijać i od samego początku bardzo dobrze zarabiać? Nie musisz już szukać, bo właśnie ją znalazłeś!

Miejsce pracy: Gmina Dopiewo

Oczekujemy

  • chęci do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.B lub uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie na magazynie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę jednozmianową poniedziałek-piątek 8.00-16.00
  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 5700zł brutto
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne benefity: ubezpieczenie grupowe, karta multisport, karta medyczna,
  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników;
  • profesjonalnewdrożenie i przygotowanie do pracy;

Zadania

  • przyjmowanie ikontrolowanieilościowo-jakościowe towaru;
  • pakowanie towaru;
  • przenoszenie towaru;
  • przestrzeganie procedur magazynowych;
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.

  • Praca Poznań
  • Magazynier Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293