Magazynier - bez uprawnień na wózki widłowe
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
POLMOTORS
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie i selekcja wyrobów zgodnie z instrukcjami

  • Etykietowanie wysyłek zgodnie z założonym planem

  • Wizualna kontrola jakości pakowanych wyrobów

  • Rejestracja wykonanych działań w systemie - obsługa skanera

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku (22-6, 14-22, 6-14)

  • Zdolności manualne

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę pod Zakład

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę (Compensa)

  • Podstawowa opieka medyczna finansowana przez pracodawcę (PZU)

  • Preferencyjne ubezpieczenie grupowe (PZU)

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Dodatek świąteczny (premia), dodatek wakacyjny (grusza)

  • Możliwość odbycia kursów: na suwnice, wózki widłowe, uprawnień SEP, uprawnienia spawalnicze, itp.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Magazynier Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293