Magazynier bez dodatkowych kwalifikacji 2 ZMIANY - Łódź
  • Łódź, łódzkie
Łódź
HR TEAM Sp. z o. o.
14. 7. 2024
30,25zł zł/h brutto

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za produkcję foteli pociągowych. Oferujemy stabilne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie!

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER

Miejscowość: Łódź

Wymagania :

  • bez doświadczenia – pełne przeszkolenie
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • gotowość pracy fizycznej
  • wymagane posiadanie własnej kłódki do szafki pracowniczej

Zakres obowiązków:

  • przepakowywanie, pakowanie
  • ubieranie foteli w obszycie

Warunki:

  • umowa zlecenie
  • stawka godzinowa: 30,25zł zł/h brutto
  • system pracy: 2 zmiany po 8h (PON-PT)

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544