Magazynier bez dodatkowych kwalifikacji 2 ZMIANY - Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
SQS HOLDING
20. 9. 2024

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za produkcję foteli pociągowych. Oferujemy stabilne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie!
Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER
Miejscowość: Łódź
Wymagania :
- bez doświadczenia – pełne przeszkolenie
- dyspozycyjność do pracy zmianowej
- wymagane posiadanie własnej kłódki do szafki pracowniczej
Zakres obowiązków:
- przepakowywanie, pakowanie
- ubieranie foteli w obszycie
Warunki:
- umowa zlecenie
- stawka godzinowa: 30,25zł zł/h brutto
- system pracy: 2 zmiany po 8h (PON-PT)
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045