Magazynier
  • Tychy
Magazynier
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy jako magazynier?

Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego oraz książeczkę sanepidowską?

Aplikuj, a my oddzwonimy i przedstawimy Ci ofertę telefonicznie!

Oczekujemy

  • uprawnień UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia
  • książeczki sanepid
  • gotowości do pracy po 12 godzin w systemie 3 dni pracy, 3 dni wolnego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy)
  • pracę według grafiku: 3 dni pracy i 3 dni wolnego (w systemie 2 zmian po 12 godzin)
  • wynagrodzenie podstawowe 5300 zł brutto/msc + dodatkowe bonusy
  • miejsce pracy - Tychy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • pakiet benefitówRandstad Plus w atrakcyjnych cenach (karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna, tańsze bilety do kina,zniżki nawet do 50%na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach, kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

Zadania

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • przygotowywanie zamówień
  • załadunek, rozładunek
  • praca na wózku widłowym podnośnikowym z mechanicznym napędem

  • Praca Tychy
  • Magazynier Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536