Magazynier
  • Lwówek śląski
magazynier
dolnośląskie, Lwówek śląski, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: magazynier. Nie musisz mieć doświadczenia. Gwarantujemy pełne przeszkolenie do pracy.

Aplikuj a my zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o szczegółach oferty.

Oczekujemy

  • Sumienność i dokładność
  • Motywacja do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Pełny etat
  • Możliwość zdobycia praktyki w pracy z wózkiem widłowym
  • Umowę o pracę tymczasową (to umowa o pracę zawarta z agencją pracy. Zapewniamy opłacenie wszystkich składek na ZUS, nabywasz prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego i płatnego zwolnienia lekarskiego w przypadku choroby, umowa liczy się do stażu pracy)

Zadania

  • Przyjmowanie dostaw materiałów produkcyjnych
  • Rozmieszczanie materiału w magazynie
  • Dbanie o utrzymanie prawidłowych stanów magazynowych
  • Przygotowywanie wysyłek wyrobów gotowych

  • Praca dolnośląskie
  • Magazynier dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116