Magazynier
  • Włocławek
Magazynier
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
Salamander Window & Door Systems S.A.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zleceń od poszczególnych klientów w 2 osobowej grupie
  • Weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów
  • Utrzymywanie sprzętu magazynowego w dobrym stanie technicznym
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania magazynu.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Wykształcenie zawodowe

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wypłatę zawsze w terminie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia
  • Szkolenia i kursy zawodowe
  • Świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych Medicover Sport
  • Ciągłą opiekę HR Business Partnera

  • Praca Włocławek
  • Magazynier Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157