Magazynier
  • Olesno
Magazynier
Olesno, Olesno, Polska
Weegree
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Olesno

Stawka: od 4900 brutto
Typ umowy: umowa o pracę

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

 Opis stanowiska:

  • weryfikacja stanów magazynowych zgodnie z danymi w systemie
  • przyjmowanie towarów do magazynu zgodnie z obowiązującą procedurą
  • kompletowanie towaru oraz jego wysyłka (krajowa / zagraniczna)
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową
  • odpowiedzialność za sprzęt magazynowy – zgłaszanie awarii (wózki, foliarka itp.)
  • prawidłowe i terminowe wykonanie zadań
  • przestrzeganie dyscypliny pracy i zasad BHP ora dbałość o jakość wykonywanej pracy, oszczędną gospodarkę materiałowo – narzędziową oraz utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze magazynu min. 1 rok - mile widziane
  • uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi - warunek konieczny,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (I, II zmiana i III zmiana),
  • podstawowa obsługa komputera.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Stawka od 4900 zł brutto + premia za obecność + premia za wyniki
  • Opieka koordynatora
  • Praca na dłuższy okres czasu
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

  • Kontakt telefoniczny - +48 539 198 300 Anastasiia

  • Praca Olesno
  • Magazynier Olesno
  • Olesno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748