Magazynier
  • Starogard Gdański
Magazynier
Starogard Gdański, Starogard Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
PREMIUM DISTILLERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dostaw – przyjmowanie oraz wydawanie towaru,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Dbałość o porządek w magazynie,
  • Codzienna obsługa wózka widłowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia i kierowanie wózkiem widłowym (UDT)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej,
  • Świadczenia z ZFŚS.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Premium Distillers Sp. z o.o. należy obecnie do Grupy United Beverages, jednego z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, który od 20 lat współpracuje z największymi producentami alkoholu w kraju i na świecie. Grupa jest również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Głównym obszarem działalności Premium Distillers Sp. z o.o. jest produkcja napojów spirytusowych o najwyższej jakości w oparciu o tradycyjne receptury inspirowane doświadczeniami wielu pokoleń gorzelników. W portfolio znajdują się znane i doceniane przez konsumentów marki takie jak: Krupnik, Rosolis, Biała Dama, Impress.

  • Praca Starogard Gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849