MAGAZYNIER
  • Żelków-Kolonia
MAGAZYNIER
mazowieckie, Żelków-Kolonia, mazowieckie, Polska
ELMO S.A.
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Akacjowa 1, 08-110 Żelków-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań związanych z przyjmowaniem, magazynowaniem i wydawaniem towarów oraz ich prawidłowe dokumentowanie, bieżąca kontrola stanów magazynowych, zapewnienie płynności i efektywności procesów magazynowych, dbanie o porządek w miejscu składowania towarów, rejestracja czynności magazynowych w elektronicznym systemie, przestrzeganie procedur BHP w miejscu pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: - pakiet medyczny, karty sportowe, pakiet MultiLife (darmowe bilety do kina, audiobooki, ebooki, inne)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.11.2024

Data zakończenia: 31.01.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość zagadnień związanych z gospodarka magazynową, mile widziana znajomość obsługi programu Comarch ERP XL w zakresie obsługi magazynu, mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie branży produkcji konstrukcji stalowych, uprawnienia na wózki widłowe o napędzie spalinowym

Pracodawca

Nazwa: ELMO SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Akacjowa 1, 08-110 Żelków-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV ze zgodą o następującej treści:Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV przez ELMO S.A., ul. Akacjowa 1 w Żelkowie Kolonii, 08-110 Siedlce, łącznie z wizerunkiem, w celu wykorzystania w procesie rekrutacji na stanowisko magazyniera. Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na wykorzystanie niniejszego CV dla potrzeb dalszych etapów rekrutacji i innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez Spółkę.Spółka informuje, że INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY - klauzula informacyjna, w związku z obowiązkiem wynikającym z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO), znajduje się na stronie internetowej Spółki www.elmo.com.pl

MAGAZYNIER

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183