Magazynier
  • Płaszewko
Magazynier
pomorskie, Płaszewko, pomorskie, Polska
Indeka Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Indeka to firma rodzinna z ponad 35 letnim doświadczeniem, która na przestrzeni lat rozwinęła się w znaczącego w regionie przewoźnika, spedytora oraz operatora logistycznego. Mając do dyspozycji flotę ok. 250 pojazdów oraz centra logistyczne o powierzchni ok. 100.000 metrów kwadratowych, z sukcesem świadczy usługi dla czołowych producentów w regionie i Europie. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:Magazynier

Magazynier

Obowiązki

  • rozładunki i załadunki towaru;
  • przyjęcia towaru.

Wymagania

  • wiedza nt. logistyki magazynowej
  • mile widziane uprawnienia UDT, aktualna legitymacja.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • pracę z marką, która jest liderem w swojej branży –> Ty też będziesz mieć na to wpływ!

  • Praca pomorskie
  • Magazynier kujawsko-pomorskie
  • Magazynier pomorskie
  • Magazynier Mikołajki Pomorskie
  • Magazynier Jabłonowo Pomorskie
  • Magazynier Kowalewo Pomorskie
  • Magazynier Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849