Magazynier
  • Pruszków
Magazynier
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
MAAN Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Prace magazynowe w magazynie wysokiego składowania
  • Lokowanie towarów w magazynie
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przygotowywanie komponentów na produkcję
  • Wystawianie dokumentów magazynowych w programie CDN XL oraz praca ze skanerem

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO – warunek konieczny
  • Dobra organizacja pracy
  • Wymagana systematyczność i zaangażowanie
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • Doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania
  • Praca z komputerem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzeń /premia/
  • Kartę Benefit System
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • Świąteczne bonusy
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Owocowe wtorki
  • Pracę w systemie zmianowym 6-14, 8-16
  • Dobrą lokalizację – 900 m od stacji PKP, bezpłatny parking dla pracowników firmy

  • Praca Pruszków
  • magazynier pruszkow
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567