Magazynier
  • Dargomyśl
Magazynier
zachodniopomorskie, Dargomyśl, zachodniopomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
27. 4. 2024

P.P.H. EKODARPOL wiodący na rynku producent branży ogrodniczej i rolniczej poszukuje osoby do pracy w Dargomyślu (woj. zachodniopomorskie) na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:

  • Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi
  • Przyjmowanie towarów do magazynu, odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • Wprowadzanie towarów i surowców na stan
  • Wykonanie wydań, przemieszczeń magazynowych
  • Przechowywanie i składowanie towaru
  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami
  • Obsługa systemów informacyjnych (program Small Business mile widziany)

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie będącej jednym z liderów branży ogrodniczej i rolniczej

  • Praca zachodniopomorskie
  • Magazynier zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448