Magazynier
  • Krasne
Magazynier
Krasne, Krasne, Masovian Voivodeship, Polska
GT GROUP TOMASZEK
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

GT GROUP Tomaszek to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych. Jesteśmy uznaną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier.

Miejsce pracy: KRZEMIENICA

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Praca z wózkiem widłowym
  • Przyjęcie towaru
  • Transport produktów i opakowań na terenie zakładu
  • rozładunek i załadunek samochodów

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Doświadczenie w branży logistycznej mile widziane

  • Możliwość długoterminowej współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą, mającą duże perspektywy i potencjał
  • Umowę o pracę

Wynagrodzenie 5400 brutto - 6400 brutto

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: @ .
  • Pamiętaj o poprawnym nazwaniu plików: imię i nazwisko + Magazynier

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Krasne
  • Magazynier Krasne
  • Krasne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210